Kontakt

Drodzy Rodzice,
cieszymy się, że jesteście z nami. Jeśli macie pytania dotyczące rozszerzania diety dziecka lub produktów Bebiprima, zapraszamy do kontaktu!

Na Wasze pytania odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 15:00. Możecie się z nami skontaktować mailowo poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie pod numerem telefonu 22 641 96 96.

W poniższym formularzu wypełnij wszystkie pola oznaczone gwiazdką*.

Formularz kontaktowy

HiPP Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 303, jako administrator Pani/Pana danych osobowych informuje, że dane podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Państwa pytania. W niektórych przypadkach odbiorcami danych mogą być inne podmioty z grupy HiPP. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu wymienionego powyżej.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Pani/Pana dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji. Dane będą przechowywane przez okres świadczenia usług, na które Pani/Pan wyraził/a zgodę.